Weterynarz Wesoła, Weterynarz Sulejówek, Weterynarz Mińsk Mazowiecki, Weterynarz Halinów, Weterynarz Dębe Wielkie, Weterynarz Józefów, Weterynarz Dobre

Wykwalifikowany personel

Medycyna jest jedną z dziedzin nauki, która bardzo dynamicznie się rozwija. Nie zdobywając wiedzy wbrew pozorom nie stoi się w miejscu, lecz cofa, ponieważ wiele metod leczniczych czy poglądów sprzed nawet kilku lat jest już nieaktualnych czy wręcz niewłaściwych.
 
Dlatego staramy się ciągle uczyć, szkolić, czytać, konsultować by cały czas się doskonalić. Zgodnie z uchwałą Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej o dobrowolnym ustawicznym kształceniu lekarzy weterynarii nasi Lekarze uczestniczą regularnie w szkoleniach, warsztatach i sympozjach, podnosząc tym swoją wiedze i kompetencje.

Czas „Leonardów da Vinci „ czyli lekarzy znających się na wszystkim i niczym bezpowrotnie przeminął, nie pozwala na to stan obecnej wiedzy i możliwości, w związku z tym wąskimi dziedzinami medycyny zajmują się u nas lekarze specjaliści.

W zespole mamy trzech lekarzy po specjalizacji, jednego w trakcie specjalizacji oraz kilku specjalistów wyszkolonych w polskich i zagranicznych placówkach.

Zapraszamy !

Facebook