Weterynarz Wesoła, Weterynarz Sulejówek, Weterynarz Mińsk Mazowiecki, Weterynarz Halinów, Weterynarz Dębe Wielkie, Weterynarz Józefów, Weterynarz Dobre

Witam

Zapraszam do Przychodni dla zwierząt HALIVET, mieszczącej się przy ul. Okuniewska 68e Halinów. Nasza Przychodnia powstała aby otoczyć profesjonalną opieką Państwa czworonożnych przyjaciół.  W przyjaznej atmosferze staramy się zapewnić fachową pomoc na najwyższym poziomie, wykorzystując do tego celu najnowocześniejsze urządzenia i sprzęt medyczny.

O Naszym zespole

Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, sympozjach, szkoleniach i warsztatach, aby móc zaoferować Państwu metody leczenia zgodne z najnowszymi doniesieniami medycyny weterynaryjnej. Do każdego zwierzaka podchodzimy indywidualnie, dostosowując zabiegi pielęgnacyjne i metody leczenia do jego potrzeb.

Zdrowie zwierzęcia, a również uśmiech na twarzy właściciela są dla nas najważniejsze.

Serdecznie Zapraszamy !!!

lek.wet. Izabella Lasota-Zaremska
interna, radiologia, chirurgia

Przez cały okres swojej kariery zawodowej nieprzerwanie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących. Aktualnie w trakcie specjalizacji z radiologii.

Zobacz Profil

lek.wet. Karolina Paradowska- Paska
interna, rozród

Ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie w 2011 roku. Odbyła liczne praktyki w kraju i za granicą m.in. w Katedrze Rozrodu małych i dużych zwierząt w Giessen (Niemcy). W trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów.

Zobacz Profil

lek.wet. Paulina Korczak
interna, anestezjologia

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Od studiów związana z przychodnią Halivet. Szczególne pasje to intensywna pomoc, diagnostyka obrazowa, a szczególnie badanie USG.

Zobacz Profil

lek.wet. Jacek Wośko
radiologia, kardiologia

Absolwent European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS) in Luxembourg

Zobacz Profil

lek.wet. Jarosław Wieczorek
chirurgia, ortopedia

Chirurg z ponad 25-letnim doświadczeniem. Operuje w kilkunastu Przychodniach w Warszawie i okolicach, a również za granicą.

Zobacz Profil

lek.wet. Michał Kucharczyk
chirurgia, ortopedia

Specjalizuje się w chirurgii zwierząt, operując w kilkunastu lecznicach na terenie Mazowsza i Podlasia.

Zobacz Profil

lek.wet. Rafał Kraszewski
chirurgia, stomatologia

Członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt: Sekcji Chirurgii.

Zobacz Profil

lek.wet. Wojciech Kowalczyk
chirurgia, endoskopia

Autor wielu publikacji z zakresu endoskopii oraz organizator szkoleń dla lekarzy z tego zakresu.

Zobacz Profil

lek.wet. Wojciech Sokołowski
neurologia

 Jest członkiem ESVN (European Society of Veterinary Neurology). Doktorant na Wydziale Weterynarii SGGW w Warszawie oraz lekarz praktyk.

Zobacz Profil

lek.wet. Rafał Nojszewski
rozród, położnictwo, neonatologia

Absolwent SGGW w Warszawie. Zajmuje się rozrodem oraz badaniem słuchu metodą BAER u zwierząt hodowlanych.

Zobacz Profil

lek.wet. Mariusz Siedlicki
radiologia

Konsultant z zakresu RTG, USG i tomografii komputerowej. Wykładowca warsztatów dla lekarzy weterynarii z zakresu diagnostyki obrazowej.

Zobacz Profil

lek.wet. Michał Wąsowicz
stomatologia, chirurgia szczęki

W Przychodni zajmuje się stomatologią oraz leczeniem chorób przyzębia.  Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Stomatologów Weterynaryjnych (Eu-ropean Veterinary Dentistry Society – EVDS) i Europejskiego Towarzystwa Anatomów Weterynaryjnych (European Anatomy Veterinary Association – EAVA).

Zobacz Profil

lek.wet. Olga Sobkowska
chirurgia

Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie oraz Studiów Podyplomowych z Chirurgii Małych Zwierząt na Uniwersytecie we Wrocławiu.

Zobacz Profil

lek.wet. Anna Banaszek
okulistyka

Jest członkiem  Europejskiego Stowarzyszenia Okulistyki Weterynaryjnej (ESVO). W 2010 roku rozpoczęła dwuletnie kształcenie podyplomowe w kierunku okulistyki w European School for Advanced Veterinary Studies (ESVAS)

Zobacz Profil

Facebook