Weterynarz Wesoła, Weterynarz Sulejówek, Weterynarz Mińsk Mazowiecki, Weterynarz Halinów, Weterynarz Dębe Wielkie, Weterynarz Józefów, Weterynarz Dobre

Witam

Zapraszam do Przychodni dla zwierząt HALIVET, mieszczącej się przy ul. Okuniewska 68e Halinów. Nasza Przychodnia powstała aby otoczyć profesjonalną opieką Państwa czworonożnych przyjaciół.  W przyjaznej atmosferze staramy się zapewnić fachową pomoc na najwyższym poziomie, wykorzystując do tego celu najnowocześniejsze urządzenia i sprzęt medyczny.

O Naszym zespole

Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, sympozjach, szkoleniach i warsztatach, aby móc zaoferować Państwu metody leczenia zgodne z najnowszymi doniesieniami medycyny weterynaryjnej. Do każdego zwierzaka podchodzimy indywidualnie, dostosowując zabiegi pielęgnacyjne i metody leczenia do jego potrzeb.

Zdrowie zwierzęcia, a również uśmiech na twarzy właściciela są dla nas najważniejsze.

Serdecznie Zapraszamy !!!

lek.wet. specj. radiologii wet. Izabella Lasota-Zaremska
interna, radiologia, chirurgia

Przez cały okres swojej kariery zawodowej nieprzerwanie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących. Absolwentka specjalizacji z radiologii weterynaryjnej.

Zobacz Profil

lek.wet. Jarosław Wieczorek
chirurgia, ortopedia

Chirurg z ponad 30-letnim doświadczeniem. Operuje w kilkunastu Przychodniach w Warszawie i okolicach, a również za granicą.

Zobacz Profil

lek.wet. specj.chirurgii wet. Wojciech Kowalczyk
chirurgia, endoskopia

Autor wielu publikacji z zakresu endoskopii oraz organizator szkoleń dla lekarzy z tego zakresu.

Zobacz Profil

lek.wet. Hubert Głowacki
stomatologia, chirurgia szczękowa

Absolwent SGGW w Warszawie. Zajmuje się leczeniem stomatologicznym, diagnostyką oraz chirurgią szczękową.

Zobacz Profil

techniczka Justyna Dubińska
technik weterynarii

Absolwentka technikum weterynaryjnego w Warszawie. W przychodni zajmuje się asystą lekarzom oraz opieką nad pacjentami w szpitalu.

Zobacz Profil